budějovický
majáles

/  2. až 6. května v Českých Budějovicích
22 prosince

Tři klíčoví organizátoři, Lukáš, Bára a Martin, se přihlásili do soutěže Tvůj příběh, která garantuje 50 projektům s nejvíce hlasy částku 100 000 Kč při splnění cíle: náš cíl je přivézt na Majáles 50 kapel z alespoň 5 zemí, na které přijde 5000 lidí! Abychom ale mohli oněch 100 000 Kč získat a investovat do programu festivalu, musíme se dostat mezi 50 nejlepších – proto pro  nás hlasujte na Facebooku i na iDnesu (tam je třeba velmi jednoduchá registrace). Kdo chce vědět víc, nechť čte dál :)

Jak jsme psali výše, hlasovat můžete dokonce dvakrát – na Facebooku i na iDnesu – OBA HLASY SE PLNĚ ZAPOČÍTÁVAJÍ! Jak tedy hlasování uskutečnit?

FACEBOOK:

  • přihlašte se na svůj facebookový účet (třeba v jiném okně prohlížeče) a pak vstupte do hlasování na Facebooku 
  • klikněte na tlačítko Dát hlas
  • potvrďte následující požadavky (že Fb stránka iDnes může přistoupit k základním údajům a že se vám líbí stránka Tvůj příběh - později jí stejně můžete ze svých oblíbených odebrat)
  • váš hlas se pak započítá!


IDNES:

  • vstupte do hlasování na iDnesu
  • sjeďte dolů na stránku a klikněte na tlačítko Přihlásit se (i když nejste registrovaní)
  • klikněte na odkaz Registrace nového uživatele
  • zadejte e-mail (stačí nějaký nepoužívaný, ale funkční), heslo a uživatelské jméno, nic víc není třeba – na e-mail vám pak přijde potvrzovací odkaz, na který kliknete a tím potvrdíte registraci
  • pak znovu vstupte do hlasování na iDnesu, sjeďte dolů na stránku a klikněte na tlačítko Hlasovat nebo Dát hlas
  • váš hlas se pak započítá!

Díky vaší pomoci pak může Majáles získat velmi snadno  finanční prostředky, které se jinak shání velmi obtížně. Garantujeme, že 100 % získané částky věnujeme na kvalitní program, který bude přístupný každému zcela zdarma! A to už stojí za pár kliknutí, ne?

Děkujeme všem za podporu, velice si jí vážíme.

PS: Prosíme, sdílejte odkazy na hlasování nebo tento článek mezi své přátele nebo jej "lajkujte", prokážete tím unikátnímu kulturnímu festivalu neocenitelnou službu. Neváhajete poprosit o hlasování i své mladší/starší sourozence, rodiče, strýčky a tetičky nebo i prarodiče – Budějovický majáles má každému co nabídnout a letošní novinkou bude speciální program pro děti! Děkujeme!

68 kapel 10 divadel 21 performerů 2816 masek 1 král
Velice si vážíme podpory našich partnerů, díky které každoročně ožívá unikátní studentský festival. Děkujeme!
Město České Budějovice, Nadace Vodafone, Seznam, Timezone, Samson, Jihočeský kraj, Otherm a další
Budějovický Majáles pořádá od roku 2004 Studentské kulturní sdružení České Budějovice. Všechna práva vyhrazena.
0