budějovický
majáles

/  2. až 6. května v Českých Budějovicích
06 května

Světoznámá kapela N.O.H.A., hlavní headliner Majálesu, vystoupí už dnes večer a to úplně poprvé v nové, obohacené sestavě! 

Dvojice hudebníků, Čech Philip Noha a Američan Chevalier Hadley založili kapelu zaměřenou na drum'n'bass v kombinaci s world music a vlivy z celého světa. Kapela se stále snaží svou hudbu inovovat a obohacovat o nové prvky. Proto se její fanoušci nemusí bát, že by N.O.H.A. někdy stagnovala ve stojatých vodách jednoho žánru.

Na majálesovém koncertu se kapela objeví vůbec poprvé v novém, obohaceném složení. K původní sestavě přibyly dvě nové ženské tváře, které nahradí odcházející španělskou zpěvačku. První, jménem Susi Gambola, se pro zpěv vyloženě narodila a navíc srší jiskrou a temepramentem, který vám nedá spát. Druhá je brazilská undergroundová umělkyně Camila De Oliviera ze Sao Paula, která kromě zpěvu obohatí hudbu kapely úžasnou hrou na kytaru. Inovovaná sestava samozřejmě předvede důvěrně známé songy jako Tu Café, Balkan Hot Step nebo Dive In Your Live, takže neleňte a přijďte nasát atmosféru, jaká tu ještě nebyla! 

Dovětek Circus Underground za názvem se rozhodla N.O.H.A. připojit, aby se více přiblížila svým idejím a lépe tak pojmenovala svoji vizi. Nenechte si ujít muziku, která na sobě nechává znát, že je skutečně kosmopolitní, poznejte rytmy starého i nového kontinentu. Vše zabalené ve fenomenální vizuální show, u které nesmíte chybět!68 kapel 10 divadel 21 performerů 2816 masek 1 král
Velice si vážíme podpory našich partnerů, díky které každoročně ožívá unikátní studentský festival. Děkujeme!
Město České Budějovice, Nadace Vodafone, Seznam, Timezone, Samson, Jihočeský kraj, Otherm a další
Budějovický Majáles pořádá od roku 2004 Studentské kulturní sdružení České Budějovice. Všechna práva vyhrazena.
0