budějovický
majáles

/  2. až 6. května v Českých Budějovicích
03 května

Další majálesový den nám začal v tochu pochmurném duchu kvůli nepřízni počasí. Buťe si ale jisti, že to StreetArt nezastaví! Čtěte dál pro kompletní info o změnách!

Nadále máte dnes v ulicích města šanci potkat naše pouliční překvapení. Předem vám můžeme prozradit, že budete moci vidět v akci Dramaťák - Spolu Unisono Dohromady.

Deštivé počasí nezastaví ani večerní vystoupení plné afrických rytmů, ohně a vody. Ve 21:15 vystoupí na Piaristickém náměstí hudební skupina Bummmbuk, která vám zatančí v rytmu svých bubnů, neváhejte a přidejte se! Již ve 21:30 ji vystřídá skupina Tohuvabohu se svou strhující fireshow. Voda neodnesla ani výstavu mladé nadané malířky Marie Palušové v Čajovém Ateliéru v Krajinské ulici.

Jediná změna v dnešním StreetArtovém programu je vystoupení Nar Zahira a Samyah, které se přesouvá místo původních 18:00 na Sadech do Mighty baru Velbloud od 19:00. Zde můžete rovnou zůstat na poetickou hodinku Jakuba Doubravy a náslédné Ejchuchu free jam poetry, kde máte šanci předvést sami své tvůrčí schopnosti. 

Těšíme se na vás.


68 kapel 10 divadel 21 performerů 2816 masek 1 král
Velice si vážíme podpory našich partnerů, díky které každoročně ožívá unikátní studentský festival. Děkujeme!
Město České Budějovice, Nadace Vodafone, Seznam, Timezone, Samson, Jihočeský kraj, Otherm a další
Budějovický Majáles pořádá od roku 2004 Studentské kulturní sdružení České Budějovice. Všechna práva vyhrazena.
0