budějovický
majáles

/  2. až 6. května v Českých Budějovicích
03 května

Tak už konečně spatřily světlo světa, ano majálesová trička a majálesové placky. Jaké letos jsou? Kolik stojí? A proč si je koupit?

Určitě jste si všimli naší nové grafiky na webovkách. Přesně tahle grafika je použita nejen na samolepkách a plakátech, ale i na Majálesových tričkách a plackách, které si můžete zakoupit celý den na valné většině akcí, pořádáných v rámci festivalu.

Trička jsou letos v několika věcech jiná než v minulých letech. Poprvé máme plnobarevný potisk, v kterém krásně vynikne letošní "duhová" grafika. Další změnou, kterou určitě ocení zejména dívčí část publika, je nabídka triček i dámském střihu, a ne pouze UNISEX. Určitě potěšíme spoustu z vás, jelikož trička nebudou dostupná pouze v jedné barvě, ale ve dvou: černé a bílé! A kdo letos trička dodal? Náš partner, značka TIMEOUT! Takže záruka kvality a pohodlného nošení! Takže jak trička vypadají?


          

           

         

Modelové a modelky jsou členy organizačního teamu. Doufáme, že oceníte profesionální photoshooting s efektem větru. Jinak šedá trička jsou pouze organizátorská, takže až budete například potřebovat vědět něco víc k programu, a potkáte člověka v šedém, jste u správné osoby.

Trička letos stojí 199,-korun, což je v průměru dokonce méně, než kdy dřív (loni a předloni se prodávaly za 150/250/350)! Řekněte si duchu, kolik by stál lístek na takovýhle festival: jenom vstupenka na koncert N.O.H.A. stojí 300 Kč! Takže můžete tričko brát jako takovou vstupenku na Majáles, která vám zůstane v ruce a navíc je praktická a hezká. A proto kupujte trička a podpořte Majáles, zaslouží si to.

Jako každý rok, jsou v prodeji i majálesové placky, tentokrát za 29 korun. Koupí placky pomůžete Majálesu (i když ne tak moc jako tričkem :) ), takže podporujte a nakupujte a hlavně si Majáles užijte, protože proto tu je!


68 kapel 10 divadel 21 performerů 2816 masek 1 král
Velice si vážíme podpory našich partnerů, díky které každoročně ožívá unikátní studentský festival. Děkujeme!
Město České Budějovice, Nadace Vodafone, Seznam, Timezone, Samson, Jihočeský kraj, Otherm a další
Budějovický Majáles pořádá od roku 2004 Studentské kulturní sdružení České Budějovice. Všechna práva vyhrazena.
0